KONST / Litografier / Färglitografier 16259265
nr 1625 9265
Lars Grandin
(1942-2010), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 124/150, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 40x57 cm, yttermått inklusive ram: 52x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:58:05
3/6 19:53:05
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lars Grandin
Läs mer om Lars Grandin